Casa Dos Amigos Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Dos Amigos Βίλα Búzios απέχει περίπου 7 χλμ. από την παραλία Geribá και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το Porto da Barra Búzios.
Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Μαρίνα Buzios1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος3,3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Ένα γήπεδο γκολφ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa Dos Amigos Βίλα;
Η Casa Dos Amigos Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Dos Amigos Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Dos Amigos Βίλα αποτελεί 99$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Casa Dos Amigos Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Dos Amigos Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.